Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe oraz zakres zadań
pracowników Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
 
 
L.p. Imię i nazwisko Zakres zadań Nr pokoju Nr telefonu  adres e-mail
1 Paweł Żak p.o. Kierownika Wydziału 8  
(85) 727
88 12
p.zak@monki.pl
2 Elżbieta Gromkowska-Pracka Ewidencja gruntów
i budynków
gmina Mońki, 2 (85) 727
88 21
e.gromkowska@monki.pl
3 Renata Woroszyło gminy: Goniądz, Jaświły    i Trzcianne 3 (85) 727
88 14
r.woroszylo@monki.pl
4 Marzena Kuć-Kuczyńska gminy:Krypno, Jasionówka
i Knyszyn
m.kuc@monki.pl
5 Jarosław Zalewski Gospodarka Nieruchomościami
Skarbu Państwa i Powiatu
9 (85) 727
88 13
j.zalewski@monki.pl
6 Anna Jabłońska a.jablonka@monki.pl
7 Marek Siuchno - Wyłączenia gruntu z produkcji rolnej,
- Sprawy związane z leśnictwem,
- Zaświadczenia z Uproszczonego Planu Urządzania Lasu,
-Rekultywacja gruntu
8 (85) 727
88 12
m.siuchno@monki.pl
8 Przemysław Szwarc Mapa numeryczna 7 (85) 727
88 10
p.szwarc@monki.pl
9 Robert Roszkowski r.roszkowski@monki.pl
10 Jerzy Rutkowski Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
Narady Koordynacyjne
6 (85) 727
88 16
j.rutkowski@monki.pl
11 Krystyna Kamińska k.kaminska@monki.pl
12 Paweł Stankiewicz p.stankiewicz@monki.pl
13 Mateusz Miastkowski Sprzedaż map, wypisów wyrysów i innych materiałów geodezyjnych 10
Parter budynku, przy głównym wejściu
(85) 727
88 15
geo@monki.pl