Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe oraz zakres zadań
pracowników Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

 

L.p. Imię i nazwisko Zakres zadań Nr pokoju Nr telefonu  adres e-mail
1 Paweł Żak p.o. Kierownika Wydziału 9  
(85)
727 8813
p.zak@monki.pl
2 Anna Jabłońska Ewidencja gruntów
i budynków
gmina Mońki,
wiejska część
gminy Knyszyn
2 (85)
727 8821
a.jablonska@monki.pl
3 Renata Woroszyło gminy: Goniądz, Jaświły    i Trzcianne 3 (85)
727 8814
r.woroszylo@monki.pl
4 Angelika Popławska gminy:Krypno, Jasionówka
i miasto Knyszyn
a.poplawska@monki.pl
5 Jarosław Zalewski Gospodarka Nieruchomościami
Skarbu Państwa i Powiatu
9 (85)
727 8813
j.zalewski@monki.pl
6 Elżbieta
Gromkowska-Pracka
Regulacja stanów prawnych
dróg powiatowych
8 (85)
727 8812
e.gromkowska@monki.pl
7 Marek Siuchno Wyłączenia gruntu z produkcji
rolnej i leśnej,
Zaświadczenia z Uprosczonego Planu Urządzania Lasu,
Rekultywacja gruntu
6 (85)
727 8816
m.siuchno@monki.pl
8 Przemysław Szwarc Mapa numeryczna 7 (85)
727 8810
geodezja@monki.pl
9 Robert Roszkowski r.roszkowski@monki.pl
10 Jerzy Rutkowski Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
Narady Koordynacyjne
6 (85)
727 8816
j.rutkowski@monki.pl
11 Krystyna Kamińska k.kaminska@monki.pl
12 Paweł Stankiewicz p.stankiewicz@monki.pl
13 Błażej Turczyński Sprzedaż map, wypisów wyrysów i innych materiałów geodezyjnych Biuro Obsługi Klienta,
Parter budynku, przy głównym wejściu
(85)
727 8815
b.turczynski@monki.pl