Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe oraz zakres zadań
pracowników Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
 
L.p. Imię i nazwisko Zakres zadań Nr pokoju Nr telefonu  adres e-mail
1 Paweł Żak p.o. Kierownika Wydziału 9  
(85)
727 8813
p.zak@monki.pl
2 Elżbieta Gromkowska-Pracka Ewidencja gruntów
i budynków
gmina Mońki, 8 (85)
727 8812
e.gromkowska@monki.pl
3 Renata Woroszyło gminy: Goniądz, Jaświły    i Trzcianne 3 (85)
727 8814
r.woroszylo@monki.pl
4 Marzena Kuć-Kurzyńska
gminy:Krypno, Jasionówka
i Knyszyn
m.kuc@monki.pl
5 Jarosław Zalewski Gospodarka Nieruchomościami
Skarbu Państwa i Powiatu
9 (85)
727 8813
j.zalewski@monki.pl
6 Elżbieta
Gromkowska-Pracka
Regulacja stanów prawnych
dróg powiatowych
8 (85)
727 8812
e.gromkowska@monki.pl
7 Marcin Woroszyło Scalenia i wymiana gruntów m.woroszylo@monki.pl
8 Marek Siuchno Wyłączenia gruntu z produkcji
rolne,

Sprawy związane z leśnictwem
Zaświadczenia z Uproszczonego Planu Urządzania Lasu,
Rekultywacja gruntu
6 (85)
727 8816
m.siuchno@monki.pl
9 Przemysław Szwarc Mapa numeryczna 7 (85)
727 8810
geodezja@monki.pl
10 Robert Roszkowski r.roszkowski@monki.pl
11 Jerzy Rutkowski Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
Narady Koordynacyjne
6 (85)
727 8816
j.rutkowski@monki.pl
12 Krystyna Kamińska k.kaminska@monki.pl
13 Paweł Stankiewicz p.stankiewicz@monki.pl
14 Mateusz Miastkowski Sprzedaż map, wypisów wyrysów i innych materiałów geodezyjnych
10
Parter budynku, przy głównym wejściu
(85)
727 8815
m.miastkowski@monki.pl